УКРАИНА

На своє дев`яте весілля Елізабет Тейлор одягне тюрбан за 3 у.е. млн

0

0

Елізабет Тейлор, 78-річна зірка, збирається в дев`ятий раз вийти заміж. Її коханим є 49-річний Джейсон Вінтерс. Було б наївно вважати, що весільний образ «молодої» не прикрашатимуть коштовності, але цього разу Тейлор перевершить саму себе.

Під час церемонії одруження на голові нареченої буде розкішний тюрбан, прикрашений діамантами. Вартість такого «капелюшка» становить $3 млн. Ексклюзивний головний убір прикрашений коштовними самоцвітами. Один із них буде в центрі тюрбана, вагою 30 каратів, а з обох боків від нього - два рідкісні жовті діаманти вагою 40 каратів кожен. Тюрбан виготовлений із тканини зі срібними та золотими нитками. За словами дизайнера, при створенні чалми також використовувалася платина.

Зауважимо, що майбутнє весілля Елізабет Тейлор надзвичайно хвилює та інтригує публіку. Цікавість підігріває ще й той факт, що про таку знаменну подію практично нічого невідомо, крім того, що церемонію відвідають майже 200 осіб.

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus