УКРАИНА

З’явились фото голої «НеАнгела» Слави, які скінчились для дівчини побоями (ФОТО)

0

0

Дівчата зазнали переслідувань збройного незнайомця, який напав на них у безлюдній місцевості.

Віка й Слава, учасниці популярного дуету, давно не відчували такого шоку. Кілька годин поспіль «НеАнгели» блукали лісом зі зброєю в руках, переховуючись від незнайомця. Більше того, дівчата ледь не загинули - на них впало камінням, коли вони оступилися біля водоспаду. Як вони потрапили в таку глушину і звідки всі ці жахливі історії, подумаєте ви?

Як з‘ясувалося, усе насправді не так страшно, як здається. Просто на один день Віка і Слава перетворилися на диких амазонок спеціально для зйомок свого нового відео «Убей меня».

- «Убей меня» - дуже потужна лірична жіноча пісня про те, як іноді складно контролювати власні почуття, приборкати дику пристрасть, яка опановує людину. І разом бути складно, і розлучитися неможливо. Тому й наші костюми в кліпі ми вирішили зробити відвертішими, ніж зазвичай, - кажуть солістки групи «НеАнгели» Віка і Слава.

Незважаючи на екстремальну ситуацію, під час зйомок ніхто не постраждав і ніхто нікого не вбив. Побачити нову роботу групи «НеАнгели» можна буде вже наприкінці серпня.Хоча для рудої з "НеАнгелів" все закінчилось не надто райдужно. Саме через відверті сцени з цього кліпу «неАнгела» Славу побив ревнивий бойфренд.

Автор: Ніка Свірідова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus