УКРАИНА

Lady GaGa впевнена, що її мобілка погрожує їй раком

0

0

На ексцентричну співачку Lady GaGa наганяє жах власний мобільний телефон. Артистка вірить у те, що використання цього приладу здатне спричиняти появу пухлини мозку.

Lady GaGa користується гучним зв`язком, а коли їй потрібно зателефонувати, один з членів її команди мусить тримати телефон співачки на "безпечній" відстані, повідомляє "The Showbiz Spy".

"Були різні повідомлення про те, що мобільні телефони здатні збільшити ризик розвитку раку та пухлин мозку, і, хоча цьому немає чітких підтверджень, це її справді налякало", - розповів інформатор.

"Тепер вона наполягає, аби, коли вона телефонує, одна людина з її команди набирала цифри на її телефоні, тоді тримала його перед її лицем, тож, коли вона розмовляє, він (телефон) знаходиться не надто близько до її голови", - розповідає джерело видання.

Команда Lady GaGa намагається терпляче ставитися до примх артистки, оскільки знає, що у співачки це "просто ще один пунктик".

Фото "The Showbiz Spy"

По матеріалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus