УКРАИНА

Депутат Королевська стала обличчям жіночого журналу

0

0

Депутат Наталя Королевська вважає, що у політиці немає розподілу на чоловіків і жінок, зовсім не вміє відпочивати, носить лише той одяг, який личить особисто їй, а вдома живе в умовах патріархату. Її чоловік та старший син мають право вето на все, що стосується одягу депутатки. А молодший син поки що тільки коментує "красиво" чи "некрасиво".

Для обкладинки свого вересневого номеру, присвяченого діловій жінці та пробудженню класики, журнал "L`OFFICIEL" обрав відомого політика Наталю Королевську.

"Для мене мода - це те, що личить мені особисто. Якими б не були модні тенденції, якщо це не гармоніює з моїм "Я", їм ніколи не піддамся. Вважаю, що жінці личить те плаття чи костюм, котрі не приваблюють зайвої уваги, але підкреслюють переваги особистості", - заявила Королевська.

"Я все життя працюю у діловому середовищі, тому вибір одягу, стиль дійшов до автоматизму. Діловий стиль - це вже звичка, котра спрацьовує навіть у вільний час", - зізналася виданню депутатка."Для мене мода - це те, що личить мені особисто"

Свій власний стиль Королевська оцінює як діловий, монохромний, класичний. Її повсякденний лук - це блуза та юбка чи ділове плаття. Туфлі обов`язково на високих підборах:

"Підбори - це взагалі мій фетиш. Напевно - найяскравіший елемент мого образу. Але за однієї умови - підбори повинні бути зручними. Якщо підбори незручні, у них не витримаєш 12-годинний робочий день, і це буде даремна покупка. А даремних покупок я стараюся не робити".

Аксессуар маст-хев для Королевської - це рукавички різних кольорів та фасонів. Вона їх носить з ранньої осені до пізньої весни."Діловий стиль - це вже звичка"

У гардеробі Королевської є речі вітчизняних дизайнерів, але їх небагато. В основному через те, як каже депутат, що в Україні немає мережі магазинів, де їх можна купити.

"Зараз я підбираю модельєра, з яким би хотіла встановити тісну співпрацю", - поділилася модними планами Наталя.

Також як економіст та голова парламентського комітету з питань підприємництва Королевська дала свою оцінку майбутньому світу української моди. На її думку, ініціатива тут в першу чергу повинна йти від людей моди: тих, від кого, власне, і залежить розвиток цього бізнесу.

"Я вважаю, що в нас є колосальний внутрішній ринок споживачів. Ми маємо талановитих, молодих та перспективних модельєрів, котрим необхідна зрозуміла державна політика, яка дозволить їм вийти на ринок. А це неможливо без приватного капіталу, який повинен повірити в їх успішність", - констатувала депутатка.

Між іншим, натхнення політик черпає у сім‘ї і в тому, як вони разом проводять час.

"Це можливість переключитися. Взяти дитину та піти у кіно чи поговорити з чоловіком про все на світі. Це дозволяє добре відпочити і подивитися на роботу в зовсім іншому ракурсі".

Взагалі ж глобальна мета Королевської - бути корисною.

"Мої колеги-депутати говорять, що я оптиміст від політики і що згодом це проходить, бо з часом люди стають більш цинічними та закомплексованими. Але я все ж вважаю, що головне - це ефективність", - поділилася міркуваннями жінка.

"Для мене неважливе місце, яке я займаю. Я вважаю, що і при владі і в опозиції можна багато чого досягти. Головне не пошук себе, а створення себе... Моя мета - створення ефективної, прозорої та стабільної економіки. Тому я виступаю за політичні реформи, направлені на боротьбу з бідністю. Я виступаю за політичні реформи, котрі повинні подолати корупцію", - поділилася планами на майбутнє політик.

По матеріалам: ТАБЛОID, L`OFFICIEL

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus