УКРАИНА

Олександра Рибака вдруге нагородили за перемогу на «Євробаченні»

0

0

Норвезький виконавець знову отримав заповітну статуетку, яку присуджують переможцям знаменитого конкурсу. Популярний співак Олександр Рибак знову отримав нагороду за перемогу в пісенному конкурсі «Євробачення»!

Справа в тому, що після перемоги на «Євробаченні» у 2009 році Олександр чи то від хвилювання, чи то від радості стиснув на московській сцені скляну скульптуру-статуетку так сильно, що її підставка розвалилася .

Це було несподіваним форс-мажором для організаторів. Скульптор, творець скляного шедевра - нагороди переможця Євробачення-2009 вирішив зробити нову нагороду, вже з міцним підставкою, для гарантії та зменшення крихкості. І ось, днями, шведський скульптор особисто прилетів до Норвегії, щоб власноруч передати статуетку переможцю Євробачення 2009 Олександру Рибаку.

Таким чином, Олександр Рибак став першим переможцем в історії конкурсу «Євробачення», який отримав відразу дві нагороди за одну перемогу.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus