УКРАИНА

Грузинські журналісти підрахували всіх «коханок» Саакашвілі (ФОТО)

0

0

Тбіліська газета "Квіріс палітра" склала список молодих жінок у політиці, які, на думку видання, домоглися успіхів у кар`єрі завдяки протекції президента Грузії Михайла Саакашвілі, пише "Комсомольская правда".

До "коханок" політика потрапила відома у Грузії співачка Софо Ніжарадзе. Жіночка покинула музику і почала працювати в МЗС країни. Нині Ніжарадзе претендує на посаду міністра культури.

Ще одна естрадна діва Грузії Ніна Цкріалашвілі також буцімто опинилася у міністерстві культури країни за протекцією Саакашвілі.

Подейкують, що грузинський лідер вподобав Ніну після того, як та знялася у доволі відвертій фотосесії у бюстгальтері із зображенням національного прапора.Співачка Софо Ніжарадзе (ліворуч) та Ніна Цкріалашвілі (праворуч)

З нинішнім заступником міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе Саакашвілі познайомився в літаку.

Також до числа фавориток грузинського лідера зарахували і журналістку Алану Гаглоєву. Вона працювала на грузинському телебаченні і раптом опинилася у кріслі керівника прес-служби президента.Ніно Каландадзе (ліворуч) та Алана Гаглоєва (праворуч)

Почесне місце у списку посідає і міністр з виконання покарань і юридичної допомоги Хатун Калмахелідзе.

А от нинішній міністр економіки Грузії 28-річна Вероніка Кобалія відзначилася виконанням стриптизу в канадському барі. Як стверджує видання, саме там її і примітив грузинський президент.Хатун Калмахелідзе (ліворуч) та Вероніка Кобалія

Фото "Комсомольской правды" та newsru.com

За материалами: ТАБЛОID

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus