УКРАИНА

Друзями німецьких дітей стануть психічно хворі іграшки (ФОТО)

0

0

Німецька компанія з виробництва м`яких іграшок Parapluesch розпочала випуск м`яких іграшок, що страждають гострою формою депресії та іншими психічними порушеннями.Автором незвичайної іграшки виступив 36-річний Мартін Кіттштейнер. Спочатку чоловік хотів зробити жартівливий подарунок для своєї подруги, яка колекціонує м`які іграшки, але потім подумав, що в цій ідеї щось є, адже діти і дорослі люблять свої іграшки і шкодують їх". "Якщо дитина буде піклуватися про іграшки, лікувати їх, вона почуватиметься потрібною, здатною допомогти людям", - вважає Кіттштейнер.

Як повідомляє джерело, в набір хворих іграшок входить п`ять іграшок, серед яких черепаха Dub з важкою депресією, змія Sly, яку переслідують страшні галюцинації, овечка Dolly з роздвоєнням особистості і страждаючий незрозумілою боязню води крокодил. За словами Мартіна Кіттштейнера, такі м`які іграшки можуть допомогти і деяким дорослим.Набір, до якого додається медична картка з історіями хвороби іграшки, коштує близько 130 євро і продається через інтернет-сайт. На сайті покупці також можуть пограти в гру, в якій вони виступають як лікарі і намагаються визначити проблеми іграшок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чехії відкрилося туристичне агентство, яке пропонує подорожі до Праги для плюшевих ведмедів та інших м`яких іграшок.

Фото: parapluesch.com

По материалам: КорреспонденТ.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus