УКРАИНА

Шведська бібліотека виявилась постачальником дитячого порно

0

0

У Королівській бібліотеці Швеції виявлено 21 журнал з дитячою порнографією.

Журнали з дитячим порно були знайдені в бібліотеці через рік розслідування. В ході пошуків слідчим довелося переглянути всі зібрані в бібліотеці порнографічні матеріали. У даний момент керівництво бібліотеки доступ до них закрило.

З питанням про подальші дії бібліотеки, керівництво установи звернулося до уряду. Зокрема, як відзначає видання, перед адміністрацією бібліотеки постало питання, чи не порушували співробітники законодавство, видаючи порнографічні матеріали. Крім того, дирекція установи цікавиться, чи видавати в подальшому подібні видання за запитами дослідників у читальному залі, а також хто може в таких випадках вважатися дослідником.

Розслідування почалося після того, як письменник Валентин Барт (Valentin Bart) виявив в бібліотеці порнографічні журнали, частина з яких містили дитячу порнографію.

Поміж тим, в період з 1971 по 1980 роки зберігання, розповсюдження і демонстрація матеріалів порнографічного характеру за участю дітей у Швеції не були заборонені законом.

Фото: kb.se

За материалами: http://www.newsmarket.com.ua, “Lenta.ru

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus