УКРАИНА

ЗМІ: співак Володимир Дантес закрутив роман з дочкою Назарбаєва

0

0

Українська популярна група «Дантес & Олійник» переїздить до Москви.

Сайт Glamurchik знайшов цьому нове підтвердження: 21 серпня хлопці знову засвітилися в Москві під назвою «Діо.фільми». Цього разу - на концерті MTV на Красній площі перед багатотисячною публікою.

Але не це найцікавіше. Кажуть, що одна з головних причин переїзду - любовна історія. На концерті групу супроводжувала дівчина, аж надто схожа на дочку Нурсултана Назарбаєва.

У кулуарах вже близько року ходять чутки про те, що у Володимира Дантеса бурхливий роман з дочкою казахського політика. Як стало відомо Glamurchik`у, відносини українського виконавця та казахської завидної нареченої розгорілися з новою силою після того, як парочка випадково зустрілася на презентації одного з топових російських дизайнерів.

Зараз закохані регулярно з`являються разом у кафе, на світських тусовках і навіть не приховують свою симпатію один до одного.

До речі, отримати будь-які коментарі щодо любовного зв`язку Дантеса і нової назви групи від продюсерів TALANT Group поки так і не вдалося.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus