УКРАИНА

24 вересня в Україну прийде «Ніч пожирачів реклами»

0

0

Знамените шоу Ніч пожирачів реклами, яке цього року відзначає своє 30-річчя, 24 вересня стартує у Києві. Потім показ найкращих рекламних роликів з усього світу пройде в Одесі, Львові і Донецьку.

Шоу, засноване в 1980 році, представляє французький колекціонер реклами Жан Марі Бурсіко. У цьому році пожирачів очікує більше п`яти годин відео, 360 роликів з 54 країн світу.

У програмі - найбільш креативна реклама автомобілів за версією SatCar Festival, відео з Джорджем Клуні і Джоном Малковичем для Nespresso, кращі соціальні та гуманітарні рекламні кампанії світу, криза з точки зору рекламного агентства Young&Rubicam, а також на честь 30-річчя шоу - найкращі ролики з колекції Бурсіко.

В Україні Ніч пожирачів реклами стартує 24 вересня в київському кінотеатрі Оскар. Одночасно шоу буде запущено тільки у російському Тольятті і мексиканському Монтерреї.

25 вересня Ніч пожирачів пройде в Одесі, 1 жовтня - у Львові, 10 жовтня - у Донецьку. Початок усіх сеансів - о 21:00.

Щороку рекламні агентства всього світу надсилають Жану Марі Бурсіко близько 25 000 рекламних роликів, з яких колекціонер відбирає найяскравіші, креативні і дотепні, і поєднує їх у безперервний багатогодинний показ. Відбір відбувається без цензури.

В Україні шоу демонструється вже протягом десяти років

За матеріалами: http://novynar.com.ua/

 

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus