УКРАИНА

Міс Весна передумала продавати цноту після спроби зґвалтування

0

0

Юна мешканка Угорщини, що називає себе Міс Весна, відмовилася продавати на аукціоні цноту після того, як її намагалися зґвалтувати.

За словами 18-річної дівчини, інцидент відбувся недалеко від її будинку. Четверо зловмисників схопили її і потягли у вузький провулок, де спробували зґвалтувати. Однак у нападників нічого не вийшло, так як їх злякав перехожий, що йшов повз, повідомляє Austrian Times.

"Я дуже злякалася і не знаю, що тепер робити", - заявила дівчина.

На офіційному сайті телеканалу Tabu TV, де відбувався аукціон, розміщена інформація про те, що торги закриті. Проте в публікації йдеться, що ініціатором оглядів аукціону, який повинен був завершитися 25 серпня, стала мати дівчини, а не вона сама.

Нагадаємо, що Міс Весна виставила свою невинність на аукціон eBay в серпні цього року. Угорка пояснила таке рішення бажанням заробити грошей, щоб розрахуватися з боргами за будинок.

Однак незабаром вона зняла свій лот, пояснивши це тим, що якийсь англійський бізнесмен "зайшов занадто далеко" і запропонував їй вийти за нього заміж, але її це не зацікавило.

Після цього право на проведення аукціону отримав телеканал Tabu TV. Міс Весна розповіла, що канал самостійно вів усі справи і не дозволяв їй особисто спілкуватися з тими, хто робив ставки, але при цьому нібито публікував інформацію про дівчину без її дозволу

Фото: orange.co.uk

За матеріалами: Новинар, Lenta.ru

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus