УКРАИНА

Польський монах-капуцин показав українцям "Релігійну камасутру"

0

0

Капуцини проводять бесіди із підлітками щодо природи сексуальності, оскільки "культура в сім`ї, яка мала б сприяти сексуальному вихованню, часто безсила".

За сексуальне виховання українців взялися священики. Причому не православної церкви, де вони з власного досвіду знають про статеве життя, а католицької - де слуги Божі навіть не одружуються.

Оголошення: заняття в костелі для молоді. На призначену годину - сходяться. Охочим послухати про секс від 11-ти років.

Щойно отець заводить про природу сексуальності, задні лави поповнюють іще одні неуки. Відповіді канонік черпає не зі свого досвіду. Зі спілкування з людьми і читання книжок - від медичних до еротичних.

45-річний польський монах-капуцин саме привіз в Україну підручник "Релігійна камасутра", без малюнків. У цього автора це вже третя книжка. У вересні вийде друком четверта - "Католицька еротика".

Чернець-капуцин стверджує, що "у цьому питанні всі вважають, що все знають, а потім виявляється, що завжди чогось таки бракує. Це багатий предмет для поглиблення знань". У книгарні аншлаг такий, що автор насилу протискається.

Ініціативу католицької церкви вже підтримали вітчизняні сексологи, до яких аншлаги не менші.

Сексологи стверджують, молоді організми фізично розвиваються рано, а психологічно - незрілі. Культура в сім`ї, яка мала б сприяти сексуальному вихованню, часто безсила. Бо в Україні або немає цієї культури, або, що нині модно, - немає сім`ї.

Водночас, попри старання церковників, секс у молитвах звучить значно рідше, аніж у нецензурній лайці.

"І ось те, що ми в нашій лайці ось цей акт дітовиробництва прирівнюємо до непристойних слів якраз і описує те, що ми з вами не зможемо до сексу адекватно ставитися", - зазначає психолог Вадим Колесников.

За матеріалами:http://tsn.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus