УКРАИНА

За "голі" фотосесії та відверті кліпи Астаф`єва придбала заміський пентхаус

0

0

Славнозвісна дівчинка-картинка Даша Астаф`єва, як виявилося, вкладає гроші у нерухомість. Причому купує співачка з "NikitA" житло і для життя, і просто "для релаксу". До речі, віднедавна Даша ще й живе з молодим чоловіком.

"..,Я нарешті купила собі заміський пентхаус, і повністю зайнята його благоустроєм... Це шикарний двоповерховий пентхаус, що складається із чотирьох кімнат і розташований у лісі за містом. До речі, купила я його ще перед Новим роком", - повідомила в інтерв‘ю "E-motion" Астаф`єва.

Втім, називати вартість житла модель-співачка не схотіла:

"Чесно, сума не така велика, як я собі до цього уявляла. Він коштує дешевше, ніж квартири в центрі. Я дуже довго на неї збирала: всі гроші, зароблені в модельній і музичній кар`єрі, відкладалися саме на квартиру".

Водночас, від ідеї купити квартиру у центрі Києва Даша зовсім не відмовляється.

"Я хочу купити маленьку квартиру в центрі, але трохи пізніше. Про неї ніхто не знатиме, туди я буду приходити сама й відпочивати від всіх", - пояснює вона.

Правда, ремонтом дівчина, зрозуміло, не сама займається.

"Ремонт вже доробляють будівельники, я їм іноді допомагаю. Нарешті знайшла з ними спільну мову, до цього все було складно. Ми дуже подружилися, вони завалюють мене безліччю порад, та я як господиня однаково роблю, як вважаю за потрібне", - сказала Даша.

Тож, за словами Даші, ремонт вже на фінішній прямій і зараз вона активно займається підбиранням штор, меблів і посуду.

"Я вдячна всім меблевим салонам за підтримку. Уявляєте, приходжу до них навіть без необхідних розмірів, а вони мені кажуть: "Ви беріть ці меблі, а якщо не підійдуть, ми все замінимо й привеземо нові", - потішилася Астаф`єва.

Новосілля ж як такого у Даші поки що не було. Правда. На день народження співачки усі подарунки були саме у квартиру: посуд, картини, різні статуетки.

До речі, як зізналася модель, живе вона не сама: "...До мене переїхав мій молодший брат Женя. Він допомагає мені в усіх питаннях, пов`язаних з ремонтом".

У брата Даші, за її словами, музична освіта, він барабанщик і зараз навчається. Як каже Астаф`єва, вона хоче, аби брат грав у якійсь групі й зробить усе від неї залежне, "щоб він десь грав, а поки що нехай вчиться".

Фото "E-motion" та Mamamusic

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus