УКРАИНА

Австралійські дослідники довели що «шосте чуття» існує

0

0

Чи було у вас колись відчуття, що кохана людина читає ваші думки? Науковці виявили, що у гармонійних пар мозок справді починає працювати в синхронному режимі.

Психологам давно було відомо, що деякі пари з часом вчаться думати однаково, й це дозволяє їм "знати" наперед, що збирається сказати партнер.

Втім, останнє дослідження австралійських вчених сягнуло далі, його предметом стало функціонування нервової системи. Одержані результати вказують на те, що "шосте чуття" справді існує, повідомляє The Daily Mail.

Під час експериментів дослідники зафіксували однакові показники активності мозку в пар піддослідних, що перебували "на одній психологічній хвилі".

Це означає, що вони досягли того стану, коли гармонія оволоділа і їхніми нервовими системами, даючи їм змогу відчувати думки та емоції одне одного.

Своє надзвичайне відкриття науковці зробили під час спостереження за мозковою активністю й серцебиттям 30 пацієнтів та їхніх консультантів протягом сеансу терапії.

Їм вдалося вловити той момент, коли мозок консультанта й мозок пацієнта почали працювати синхронно.

"Коли це трапляється, ми можемо читати мозок та тіла одне одного на глибшому рівні - це шосте чуття", - каже представниця Сіднейського Університету Технологій Тріша Стретфорд.

Фото Candida.Performa з Flickr

За матеріалами: Українська правда_Життя

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus