УКРАИНА

Виталій Кварцяний: "Мені багато людей говорять, що я завжди закидаю цікаві фрази, щоб потрапити у Футбольний вікенд"

0

0

Предлагаем вашему вниманию интервью главного тренера Волыни Виталия Кварцяного после матча с Таврией (2:2).

"Сьогодні розмовлятиму українською, бо політичні справи напливають", - розпочав Кварцяний. (Тренер балатується у міську раду з партією Фронт змін, - авт.).

"Мені багато людей говорять, що я завжди закидаю цікаві фрази, щоб потрапити у Футбольний вікенд. Ні, я зовсім не хочу там з’являтись. Але у таких іграх, як сьогоднішня, важко мовчати", - пояснює коуч Волині.

"Про Таврію, хочу сказати, що вони сьогодні зовсім погано грали. Але їм пощастило. Арбітр судив не на нашу користь. Мене попереджали, що він має багато дітей і йому потрібно годувати сім’ю. Але ж ми теж люди щедрі і до того ж граємо вдома", - обурюється Кварцяний.

Зі слів тренера також стало зрозуміло, що Ващук не довго буде їсти волинський хліб. – "Ми з ним сьогодні серйозно поговоримо і я думаю, він все зрозуміє. Щодо інших гравців, то у них була самовіддача, але ж бачте, як склалася гра. Найкращим був Неділько. Вини у пропущених м’ячах у його діях я не бачив".

Свій політичний вибір Кварцяний пояснив дуже чітко: "Ну а куди ще йти? "Партія регіонів" – на Волині багато націоналістів не зрозуміють. БЮТ – з ними взагалі нема про що говорити. Тому берусь до радикальних змін з партією "Фронт змін".

Автор: Володимир Хом’як

По материалам: “Football.ua

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus