УКРАИНА

УЄФА визначило календар фінальної частини чемпіонату Євро-2012

0

0

Згідно затвердженого календаря фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, 15 матчів відбудеться в Польщі, 16 – в Україні. Проведення фінального матчу на НСК «Олімпійський у Києві, згідно календарем, визначено на 1 липня 2012 року.

Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні Виконавчого комітету УЄФА, який відбувся під головуванням президента Європейського Союзу Мішеля Платіні в столиці Білорусі Мінську. Одне з ключових питань порядку денного - визначення Календаря чемпіонату, матчі якого проходитимуть з 8 червня по 1 липня 2012 року у восьми містах – українських Києві, Донецьку, Львові й Харкові та польських Варшаві, Вроцлаві, Гданську і Познані.

Календарем визначено, що півфінальні матчі чемпіонату відбудуться в Варшаві (28 червня) і Донецьку (27 червня). Чотири чвертьфінальні розподілено також за паритетним принципом: два в Україні (Києві і Донецьку), два в Польщі (Варшаві і Гданську).

Євро-2012 стане останнім чемпіонатом Європи, на вирішальній стадії якого змагатимуться 16 команд. На Євро-2016, яке відбудеться на стадіонах Франції, путівки на фінал отримають вже 24 учасники.

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков нещодавно заявив, що матчі Євро-2012 будуть розподілені за паритетним принципом.

По материалам: “Sport.ua

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus