УКРАИНА

Жінки які не отримують оргазму на 70% частіше хворіють міомою матки – дослідження

0

0

Секс без оргазму – стрес для жіночого організму.

Жінці ніколи не слід під час статевого акту задовольнятися тільки тим, що оргазму досяг чоловік, говорять учені.

Тому що якщо жити таким статевим життям, то й до хвороби недалеко. Дослідники дійсно   вважають, що статевий акт, що не завершився оргазмом, служить причиною серйозного стресу для організму жінки.

Викликано це тим, що жінка, яка не досягла піка задоволення, не тільки відчуває психологічний дискомфорт, а й ризикує своїм здоров`ям. Збудження супроводжується активним вироблянням эстрогенів, які потрапляють у кров і приливають до статевих органів і молочних залоз. Якщо оргазм наступає, то протягом  10 хвилин всі процеси в організмі жінки нормалізуються, а от якщо ні, то відбувається застій крові, насиченої эстрогенами. Це призводить до розвитку мастопатії й збільшенню площі міометрія (м`язової частини стінки матки), що сприяє утворенню міоми.

Так, статистика говорить, що майже 70% жінок з міомою матки мали проблеми зі статевим життям і страждали від відсутності оргазму. Про це жінкам слід пам`ятати, і піклуватися про повноцінне сексуальне життя.

По материалам: Ивона. Женский портал

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus