УКРАИНА

«Голодний вершник» перетне Україну вздовж і поперек

0

0

Екстремал з Росії обіцяє місяць нічого не їсти, крутити педалі і скинути в результаті 15 кіло

Російський велосипедист-екстремал Владислав Нікітенко, який тепер живе в Києві, відправиться в місячну подорож Україною.

Під час вояжу чоловік обіцяє не торкатися до їжі, а тільки пити воду, пише Сегодня.

Дивак за час велокросу перетне країну вздовж і поперек і планує схуднути на 15 кіло.

У подібні "голодні тури" спец по схудненню відправляється не вперше. Його рекорд - 39-денний "велоголодування" Китаєм (чоловік накрутив натщесерце майже 5 тисяч кілометрів).

У понеділок Нікітенко зважиться на Майдані Незалежності в Києві, а у вівторок стартує з самої північної точки України - села Грем`яч на Чернігівщині, звідки поїде на велосипеді до найпівденнішої точки країни, мису Сарич у Криму.

Далі - в найзахіднішу точку країни, прикордонний перехід Чоп, розвернеться і знову перетне Україна, фінішувавши на сході, в прикордонному Мілове.

Екстремала будуть супроводжувати медики на машині - йому періодично будуть вимірювати тиск і брати кров на аналіз.

Два роки тому Нікітенко вже об`їжджав Україні голодним (за маршрутом Київ-Ужгород-Севастополь). Екстремал мріє потрапити до Книги рекордів Гіннесса. Він називає себе ханрайдером (від англійського hungry rider - голодний вершник).

Чоловік вважає, що його методика виживання (залишатися активним без їжі) може стати в нагоді військовим, рятувальникам, моряками і пілотам. Сам же він працював журналістом.

Оздоровчі голодування Нікітенко практикує вже сім років, найдовше без їжі він витримав 56 днів (39 днів - у комбінації з їздою).

Фото з Сегодня

За матеріалами: Українська правда_Життя

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus