УКРАИНА

Святий Миколай проти Санти: німецьких дітей можуть лишити без оленів та шкарпеток на Різдво

0

0

Група німецьких католиків хоче покінчити з Санта Клаусом і замінити його Святим Миколаєм

За кілька місяців до святкування Різдва група католиків почала закликати своїх співвітчизників до створення спеціальних "зон, вільних від Санта-Клауса", повідомляє Reuters.

Релігійна організація вважає, що Санта Клаус, який є символом Різдва на Заході, - це "винахід рекламної індустрії, призначений для підвищення продажів" і "уособлення суспільства споживання", який має мало спільного з історичною фігурою Святого Миколая.

На сайті католиків покровитель дітей Святий Миколай описаний, як "помічник в необхідний час, що нагадує нам бути добрими, думати про наших сусідів і дарувати щастя".

Кампанія проти Санта Клауса, розгорнута католиками, отримала підтримку німецьких знаменитостей. Однією з однодумниць релігійної групи стала телеведуча Ніна Рюге.

"На відміну від Санта Клауса, Святий Миколай хоче дати дітям внутрішнє багатство, а не просто закликає їх боротися за матеріальні блага", - зауважила телеведуча.

Фото: АР

За матеріалами: Українська правда_Життя

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus