УКРАИНА

Доки музиканти співають з Тимошенко, Олег Скрипка видурив з неї гроші на рок

0

0

Співати за кандидатку в президенти Тимошенко рок-гурт "Воплі Відоплясова" відмовився. Натомість його фронтмен Олег Скрипка запропонував Юлії Володимирівні інакший союз...

В інтерв‘ю "Коммерсант-Украина" Скрипка розповів, чому відмовився брати участь у турі на підтримку Юлії Тимошенко:

"Зі мною зв`язалися представники штабу (Тимошенко) і запропонували взяти участь у турі. Я вивчив особливості туру, його форму, меседжі, порадився з колективом "ВВ" - і ми відмовилися".

Причому Олег запевняє, що крім "ВВ", жінці з косою та її команді відповіли "ні" ще кілька рок-команд.

"Причина відмови не у самому кандидаті або ідеології туру, а, швидше, у втомі і розчарованості суспільства. Зараз, навіть якщо вимовляти зі сцени правильні речі й від чистого серця, вони не спрацюють, тому що люди вже мало чому вірять", - впевнений Скрипка.

"Знаєте, ми ж уже стріляні вовки. Я пройшов не через одну барикаду і зрозумів, що у таких ситуаціях у народу намагаються викликати симпатію або антипатію до конкретної особистості. А це хвилинні емоції і найчастіше неконструктивні", - ділиться міркуваннями музикант.

Що ж до своїх колег, які підтримали Тимошенко у турі, то їх співак не засуджує: "Це їхній вибір. Зараз громадськість накинулася на них - мовляв, їм тільки б грошей заробити. Але якби ціль була лише в тому, щоб заробити грошей, музиканти працювали б у нафтових компаніях".

"Ми ж у першу чергу артисти, і кожна зустріч із глядачем для нас - величезна радість. З огляду на те, що кількість концертів через кризу різко скоротилася, гріх не скористатися таким шансом і не зустрітися з публікою", - зауважила зірка.

Тим не менш, повністю від співпраці із Юлією Володимирівною Скрипка не відмовився.

"Я зробив зустрічну ділову пропозицію штабу Юлії Тимошенко - провести фестиваль "Рок Січ" по всій Україні і допомогти пропагувати його. І моя ініціатива була підтримана", - пояснив артист. Нагадаємо, дотепер "Рок Січ"-фест проходив лише у столиці.

При цьому Скрипка зауважив, що "Рок Січ" - самодостатня подія і пройде в тій формі, у якій має пройти рок-фестиваль.

"Але на будь-якому заході усі знають, хто його спонсорує і підтримує, кому ми дякуємо за те, що свято відбулося. Тож, природно, буде символіка політичної сили, яка підтримала проект", - додав він.

Нагадаємо, спершу "Рок Січ" мав пройти у Києві 26-27 вересня. Одначе останньої миті фестиваль скасували. Олег Скрипка пообіцяв, що проблеми з проведенням фієсту цього року - це одиничний випадок. Він також додав, що однаково продовжуватиме пропагувати рок в Україні


Фото "Комерсант-Украина", "Газеты по-киевски", джерел ТаблоID та прес-служби Олега Скрипки

По материалам: ТАБЛОID

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus