УКРАИНА

Джим Керри відпустив бороду і помітно набрав вагу (ФОТО)

0

0

Популярний комедійний актор запустив себе настільки, що численні шанувальники перестали його впізнавати.

Джим Керрі з`явився на зоряній тусовці помітно розповнілим. І причому настільки, що нижній ґудзик на його піджаку не застібався. Крім того, актор відростив неохайну бороду брудно-сірого кольору. Цей імідж актор створив для нового проекту Comedy Three Stooges, який збираються знімати відомі брати-режисери Фарреллі. На їхньому рахунку вже більше 10 комедійних фільмів. Свій новий проект вони планують запустити наступного року.

А тим часом Джим входить у роль, прогулюючись вечорами по Лос-Анджелесу. Актора просто не впізнати в його новій зовнішності. По Голлівуду ходять чутки про те, що борода й розпатланий вигляд увійшли в моду, адже Джим Керрі не перший, хто потрапив під спалахи об`єктивів. Рассел Кроу, Джеф Бріджес, Дастін Хоффман, Бред Пітт уже показали себе здивованій публіці.

Напевно, нова тенденція розповсюджується повітряно-краплинним шляхом, хоча дружини всіх цих відомих осіб не перестають сподіватися, що їхні чоловіки візьмуться за розум.

Фото: glamurchik.com

Автор: Лефф Свеццький

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus