УКРАИНА

Досвідчені Дантес та Олійник допоможуть скласти речі фіналісту «Народного кастингу»

0

0

Переможці «Фабрики зірок 2» допоможуть визначити фіналіста «Народного кастингу».

Улітку знімальна група «Підйому» («Новий канал») проводила свій кастинг для «Фабрики зірок 3». У кожному місті «підйомівці» записали ролики перших 50-ти осіб, які прийшли на кастинг. Протягом декількох місяців глядачі активно голосували за тих конкурсантів, які їм подобалися.

Ім`я щасливчика буде оголошено в ефірі «Підйому» 9 жовтня, найвагоміше слово залишиться за глядачами, а ще один голос за найкращого на їхню думку зможуть віддати ведучі. Крім того, до фінального вибору підключаться переможці другої української «Фабрики зірок» – Володимир Дантес і Вадим Олійник. Адже хлопці самі пройшли школу виживання в українському шоу-бізнесі, й цілком можуть поділитися досвідом.

До речі, «підйомівці» вже готують подарунки для переможця «Народного кастингу». Вони купили чохол для одягу й дві великі сумки, в які допоможуть щасливчикові скласти найнеобхідніші для життя в Зоряному будинку речі.

Фото: Ірина Ключнікова

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus