УКРАИНА

НЛО шпигують за іранськими ракетами (ВІДЕО)

0

0

Як відомо, в минулу суботу Іран здійснив запуск кількох ракет середньої та малої дальності для того, щоб подратувати США та Ізраїль.

Втім, на кадрах телеканалу Fox News, що відслідковував запуск, зафіксовано справді дивовижні явища. Спочатку у камері з’являється ракета «Шахаб-3», що наче ширяє в небі. Але вже через 38 секунд хмару неподалік від ракети розриває надвоє таємничий літаючий об’єкт, що рухається з дуже високою швидкістю.

Нік Поуп, колишній аналітик з питань НЛО Міністерства оборони США, характеризував зафіксований на відео невідомий літальний апарат як «феноменальний». Втім, він додав, що це також міг бути і невідомий новітній літак або ж ракета, зроблені людиною. «Стелси, наприклад, літали за хмарами багато років, перш ніж було визнано їхнє існування. Однак я дуже сумніваюся, що людський розум на сьогодні здатен створити щось подібне», - завершив Нік Поуп.

Відео можна переглянути тут.

Автор: Vince Soodin

За матеріалами: "The Sun"

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus