УКРАИНА

Бред Пітт таємно зустрівся зі своєю «колишньою» Дженіфер Аністон, щоб пожалітися їй на Анджеліну Джолі (ФОТО)

0

0

Відносини Бреда Пітта і красуні Анджеліни Джолі переживають не кращі часи – стало відомо, що актор таємно зустрічається із Дженіфер Аністон.

Колишня пара, що розлучилася у 2005 році після п’яти років шлюбу, зустрілася у Нью-йоркському готелі в номері Бреда Піта. Відомо, що актор ділився із Аністон проблемами у їхньому з Джолі житті.

Дженіфер перебувала в номері Бреда лічені хвилини після того, коли той почав жалітися на Анджеліну. Як пише журнал Grazia: «Пітт скинув свій емоційний багаж на колишню дружину, що також поводила себе не надто вірно у їхніх стосунках.»

Вислухавши Піта, Аністон сказала йому, що не хоче брати участь у їхньому розриві з Джолі та назвала його егоїстом, що думає лише про себе.

До цієї події, Бред Пітт заявив Анжеліні, що не бажає більше всиновлювати дітей. Це сталося після того, як його дружина просто таки закохалася у трьохрічну дівчинку, яку побачила у дитячому будинку.


Анджеліна Джолі


Автор: Адам

По материалам: Showbizspy

 

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus