УКРАИНА

Батько викинув чотирьохрічну доньку з 60-метрового мосту (ФОТО)

0

0

Чотирьохрічна дівчинка, викинута своїм батьком з мосту, нагадувала розпластану ганчір’яну ляльку.

Сьогодні проходить слухання суду у справі дівчинки 4-х років, яку викинув з 60-метрового мосту її батько Артур Фрімен і вона, пірнувши під воду, стала нагадувати ганчір’яну ляльку.

Свідок повідомив, що бачив, як безробітний Артур Фрімен викинув з мосту маленьку Дарсі Фріман.

Артур Фрімен
Перед цим жахливим випадком, 36-річний Фрімен, що зараз перебуває у Мельбурнському суді в Австралії, ніби-то дзвонив своїй дружині і сказав їй попрощатися зі своїми дітьми

Прокурор Гевін Гілберт повідомив, що колишній програміст віз своїх трьох дітей в центр міста за маршрутом, що пролягав через міст. Перед тим, як під’їхати до мосту, він попросив Дарсі пересісти на переднє місце автомобіля. Тоді Фрімен зупинив машину, схопив маленьку дівчинку, витягнувши її з кабіни та жбурнув її у воду, - як сказав свідок Сілберт. При цьому, обличчя батька було цілком нейтральним – ніби він займався повсякденними справами. Дівчинка була млявою, абсолютно не пручалася і була подібна до ганчір’яної ляльки. Після цього, Фрімен навіть не намагався втекти з місця події. Свідок звернувся до нього, щоб врятувати хоча б маленького сина Бена. Тоді Фрімен попросив його витягти з води дочку Дарсі, бо дівчинка не вміє плавати.

Коли ж Фрімен, нарешті, прибув до зали суду зі своїми двома синами, у нього був приголомшений вигляд людини, що зазнала горя.

Поліція витягли дівчинку з води та, незважаючи на зусилля лікарів, врятувати її так і не вдалося.

Слухання суду досі продовжується.Дарсі Фрімен

По материалам: «Daily Mail»

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus