УКРАИНА

Ліндсей Лохан не гратиме серйозні ролі, доки не відмовиться від ліків

0

0

Ліндсей Лохан, завзята тусовщиця та скандалістка, останнім часом знаменита не стільки своїми зірковими ролями, скільки загулами та стервозними витівками. Давно минули часи «золотої дівчинки Ліндсей», коли вона знімалася в диснеївських фільмах для тинейджерів. Тепер Ліндсей відома всьому світу своєю нетрадиційною орієнтацією, анорексійною худорлявістю й експериментами з алкоголем і наркотиками, а світові таблоїди дивуються тому, як швидко зіпсувалася зовнішність Лохан через такий спосіб життя.

Батько Ліндсей Лохан пояснив страшенну худорбу доньки та глибокі зморшки просто: зірка, як з`ясувалось, давним-давно вже «сидить» на наркотичних речовинах. Ліндсей пристрастилася до лікарських препаратів із наркотичною дією, які доступні в аптеці за спеціальним рецептом.

- Нас убивають не лише алкоголь і наркотики, але й отакі «ліки»! Вони руйнують і вбивають людину, і такої залежності позбутися найскладніше. Подивіться на Хіта Леджера та Майкла Джексона, - обурюється батько Ліндсей. - Ви знаєте, чому Ліндсей зараз не грає серйозних ролей? Та вона просто не може! Вона сама не своя. Коли я днями побачив, на що вона перетворилася, я просто розридався. Це була не моя Ліндсей, яку я виховував.

Батько Ліндсей твердо має намір вплинути на долю доньки та вилікувати її від залежності. Що ж, із такою підтримкою акторка й справді змогла б повернутися в кіно.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus