УКРАИНА

Білоруський кар’єр загрожує випити всю воду з Шацьких озер

0

0

Перлина Національного природного парку України Шацькі озера, що на Волині опинились під серйозною загрозою. Білоруський Малоритський кар’єр, який розпочав свою роботу рік тому і межує з Волинською областю руйнує українське диво природи.

Озера Світязь, Кримно, Мошно, Пісочне, що входять до Національного парку розташовані поблизу кордону з Білоруссю і в першу чергу зазнають негативного впливу.

За даними досліджень Інституту гідротехніки і меліорації (м. Київ) розробка кар`єру призведе до порушення водоносних горизонтів, а це означає, що Шацькі озера фактично будуть відрізані від підземного живлення. Як наслідок, озера поступово зміліють – повідомила пресс-служба Партії Зелених України.

ПЗУ звертається зі скаргою до секретаріату Конвенції про оцінку впливу на навколишнє природне середовище в трансграничному контексті (ЕСПО) на невиконання Білоруссю положень конвенції. Також вони направляють  відповідну заяву до Партії зелених Білорусі, Європейської партії Зелених та Європарламенту.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus