УКРАИНА

Демі Мур та Ештон Катер спілкувалися зі слоненятами та антилопами

0

0

Відома голлівудська кінодива разом із чоловіком Ештоном Катчером улаштувала собі екстремальний вікенд.

Демі Мур і Ештон Катчер, знаменитий голлівудський мезальянс, останнім часом усе рідше бувають на світських тусовках і червоних доріжках. Солодка парочка заробила грошей і присвячує весь вільний час своїм особистим справам і хобі. Одне з таких захоплень Демі та Ештона викликає пошану: акторська пара займається благодійністю та активним розвитком відсталих регіонів Африки.

Днями Демі Мур із чоловіком відправилися до Кенії у справах благодійності, а заразом вирішили сумістити, як кажуть, приємне з корисним. Зоряна пара заглянула в кенійський національний заповідник Самбуру на екзотичну екскурсію. Як і належить доброчесним громадянам, акторів цікавило зовсім не кровожерне сафарі, а притулок для африканських слоненят-сиріт.

Демі та Ештону вдалося поспілкуватися з малюками-слоненятами, батьки яких загинули або залишили їх із невідомої причини, а також допомогти притулку, в якому утримують цих тварин. Що й казати, емоцій було море навіть і в голлівудських зірок, які побачили весь світ!

- Все, що я можу сказати, це «Вау!!!», - захоплюється Демі. - Ці слоненята такі милі, такі славні!

Погоджується з красунею Демі Мур і її чоловік, який не лише милувався слоненятами, але й надав посильну фізичну допомогу.

- Весь день копав криницю й поїв водою антилоп разом із працівниками Самбуру. Дуже незвичайний досвід, - зізнався Ештон.

Що особливо цікаво, ні Демі, ні Ештон не роблять особливої події зі своїх благодійних поїздок, на відміну від тієї ж Анджеліни Джолі, яка будь-який виїзд у країни третього світу перетворює на грандіозну PR-акцію.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus