УКРАИНА

Колишній чоловік Брітні Спірс загруз у боргах та горах сміття

0

0

Кевін Федерляйн розжирів до неймовірних розмірів, а їх колишнє сімейне гніздечко перетворив на справжній смітник.

Кевін Федерляйн, колишній танцюрист із денс-групи Брітні Спірс, за сумісництвом колишній її чоловік і секс-символ, погрузнув у боргах і... горах сміття! Річ у тому, що Кевін, який жив до травня цього року в каліфорнійському будинку Брітні, умудрився розтратити величезні суми грошей і буквально розгромити сам особняк і сад.

Недопалки й пивні пляшки розкидані всюди, навіть у ванній кімнаті, розбиті ексклюзивні садові ліхтарі, вирвані «з м`ясом» прилади сигналізації, стіни будівлі обписані нецензурними словами, а колись розкішні клумби та кущі засохнули, оскільки Кевін не давав собі клопоту поливати їх.

Кевіну виставили величезний рахунок із погрозою затягати його по судах у разі, якщо він не розплатиться. Адже після того, як він з`їхав, за будинком числяться борги й невиплати як мінімум за шість місяців. Усього ж Кевіну виставлено рахунок на $110 тис. за все зіпсоване майно та несплачену оренду будинку.

До речі, Федерляйн отримує від Брітні Спірс $20 тис. за місяць «на дітей», а також додаткові $4 тис. за тиждень, коли він відправляється з нею в тур (за те, що привозить до неї їхніх дітей). Враховуючи, що щомісячна вартість особняка $7,5 тис., незрозуміло, куди екс-чоловік Брітні діває решту грошей.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus