УКРАИНА

На Бориспільській митниці у громадянина Німеччини вилучили чотири годинника відомої марки

0

0

Чотири престижні швейцарські годинники марки «Patek Philipe» затримано на Бориспільській митниці, повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Громадянин Німеччини зі своєю дружиною та її матір’ю, громадянками України, прибули до міжнародного аеропорту «Бориспіль» з Амстердаму (Нідерланди) літаком авіакомпанії «KLM» і обрали спрощений варіант проходження митного контролю – через «зелений коридор».

Під час митного контролю речей іноземця інспектори бориспільської митниці виявили 4 незадекларовані чоловічі наручні годинники відомої на увесь світ швейцарської марки «Patek Philipe».

Двоє з виявлених годинників знаходились у шкіряному портфелі чорного кольору з логотипом «Hermes Paris» серед особистих речей чоловіка, при цьому кожен з них був загорнутий в окремий мішечок. Ще один витвір годинникового мистецтва знаходився у сумочці дружини іноземця серед її особистих речей і теж був загорнутий у мішечок. Останній, четвертий годинник, був у шкіряному чохлі чорного кольору з логотипом «Hacker» і знаходився сумочці іншої жінки – тещі громадянина Німеччини. Зі слів іноземця усі виявлені годинники належать йому особисто.

Варто зазначити, що відповідно до законодавства нашої держави дані предмети при переміщенні через митний кордон України підлягають обов’язковому декларуванню.

Таким чином, працівники митниці встановили, що громадянин Німеччини переміщував годинники з приховуванням від митного контролю та у спосіб, що утруднює їх виявлення. Сума несплачених у зв’язку з цим податків та зборів до держбюджету буде визначена після встановлення експертом вартості годинників.

Дії іноземця мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 352 та 355 Митного кодексу України. За даним фактом митники склали протокол про порушення митних правил і вилучили усі чотири годинники. До речі, годинник, який знаходився на руці пасажира (теж «Patek Philipe») був йому пропущений як особиста річ, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1652 від 13.12.01.

  

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus