УКРАИНА

«Батько» Ані Лорак та Міки Ньютон готує нову зірку (ФОТО)

0

0

Знаменитий продюсер представить нову зірку менше, ніж за місяць.

Юрій Фалеса, відомий український продюсер, учора з`явився на світському заході, присвяченому презентації нового кліпу Ані Лорак, під ручку з незнайомкою. Як виявилося, симпатична дівчина - новий проект Юрія Фалеси, над яким він працюватиме після відходу Міки Ньютон.

Ім`я нової підопічної відомого продюсера поки що тримається в секреті, проте вона вже з`являється на публіці й незабаром буде представлена глядачам. Втім, таємнича дівчина не така вже й незнайомка - ми знаємо красуню як солістку колись популярної групи SMS.

Маша Шаповалова - а саме так звати екс-солістку SMS - уже тісно працює з продюсером і виступає в Росії. Дівчина змінила імідж, а крім того, їй доведеться змінити й ім`я, замінивши його звучним псевдонімом.

- Ми вже працюємо - гастролюємо по Росії, вже навіть тур пройшов. Починала вона колись у SMS, правда, - поділився з нами Юрій Фалеса. - Ім`я Міка Ньютон за контрактом залишилося за мною, але як зватимуть нову співачку, а також інші деталі поки що повідомити не можу. Дуже скоро, менше, ніж за місяць, ви всі дізнаєтеся.

Чи вийде новий проект «запалювача зірок» Юрія Фалеси таким же успішним, як Міка Ньютон і Ані Лорак - покаже час.

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Маргарита Павлова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus