УКРАИНА

Щоб потрапити на «Фабрику зірок-3» брати-близнюки готові їсти з однієї тарілки

0

0

Відразу троє талановитих хлопців претендують на місце у «Фабриці зірок-3» («Новий канал»).

За підсумками кастингу відібрали не 16, а 18 учасників, які мріють стати зірками. Талановитих артистів виявилося значно більше, ніж місць на шоу, тому зараз телеглядачі виберуть двох учасників із запропонованих чотирьох, які викликали найбільше суперечок у журі.

Зараз на одне місце претендують відразу троє музичних талантів. Річ у тому, що брати-близнюки Борисенки виступають як «єдине ціле»: хлопці навіть обіцяють спати в одному ліжку і їсти з однієї тарілки, аби їх лише не розділили.

Протистоїть симпатичним блондинам Павло Лі, який уже довів одного разу Костянтину Меладзе свою завзятість, накинувшись на нього з кулаками. Кожен із хлопців по-своєму талановитий, амбітний і готовий на все, щоб потрапити на проект і виконати свою мрію, зайнявши місце в шоу-бізнесі.

Поки продовжується голосування і ще є час до першого гала-концерту, Glamurchik пропонує вам вибрати, хто з хлопців кращий.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus