УКРАИНА

До Нового року у Києві відкриють чотири станції швидкісного трамваю

0

0

До Нового року влада Києва обіцяє відкрити чотири станції для швидкісного трамваю.

15-го жовтня о 14:00 на кінцевій станції швидкісного трамваю «Старовокзальна» відбулася презентація проекту «Київський швидкісний трамвай».

Учасникам та гостям презентації було запропоновано здійснити першу поїздку на швидкісному трамваї за маршрутом «вул. Старовокзальна – проспект Перемоги».

За словами першого заступника голови КМДА Дениса Баса, реконструкція швидкісного трамваю розв’яже безліч проблем громадського транспорту Києва. Зокрема, кияни знову матимуть змогу пересуватися містом швидко та без заторів, а місцеві мешканці не страждатимуть від шуму, який стояв довкола трамвайної лінії до реконструкції.

Так, спеціально для зменшення шуму та вібрації від руху швидкісного трамваю нові потяги облаштують збірними колесами із гумовими елементами, а рейки з’єднуватимуть сучасними пружними кріпленнями з гумовими підкладками. Окрім того, весь рухомий склад швидкісного трамваю матиме фальш-борти. Ці конструкції прикриватимуть колеса вагонів та у такий спосіб зменшуватимуть звук від їхнього руху. На завершення, довкола лінії швидкісного трамваю встановлять шумозахисні екрани.

На даний момент, у Києві вже завершується реконструкція колій, а до кінця 2008 року передбачається закінчити перші 4 станції.

Також, у першому кварталі наступного року планується запустити усі 14 станцій швидкісного трамваю, а до Євро-2012 чиновники обіцяють замінити весь рухомий склад на трамваї нового зразка: «Це нові вагони європейського зразка – вони практично безшумні, із спеціальними візками, мають низьку підлогу для інвалідів, зручна кабіна водія оснащена відеокамерами, має кондиціонування»

Нові комфортабельні потяги швидкісного трамваю будуть оснащені внутрішнім та зовнішнім відеонаглядом з кабіни водія, вентиляцією салону та мають сучасний дизайн. В усіх вагонах – 40% низької підлоги, яка дозволяє користуватися транспортом пасажирам з особливими потребами та скорочує час висадки і посадки. Середня швидкість руху швидкісного трамваю зросте до 25 кілометрів/годину (до реконструкції швидкість була – 18 кілометрів/годину). Пропускна спроможність лінії збільшиться до 25 тисяч пасажирів на годину (до реконструкції – 13 тисяч на годину).

До кінця року влада обіцяє відкрити у завершеному вигляді станції «Кільцева дорога», «Ромена Ролана», «Гната Юри» та «Сім’ї Сосніних». Для того, щоб у цьому році завершити і ввести в дію ці чотири станції, необхідно близько 80 млн. грн. Міськрада запевняє, що ці кошти передбачені бюджетом.

На часі – реконструкція нових зупинок трамваю. Так, у Києві мають відремонтувати ще три лінії швидкісного трамваю: від Кільцевої дороги до вул. Гната Юри; від проспекту Повітрофлотського до бульвару Лепсе та від бульвару Лепсе до вул. Гната Юри. Їхню реконструкцію мають закінчити навесні 2010 року.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus