УКРАИНА

Сара Джессіка Паркер з "Сексу в великому місті" подалась у парфумерні магнати

0

0

Сара Джессіка Паркер знає, як пахне «велике місто» - зірка знаменитого серіалу випустить новий аромат.

Сара Джессіка Паркер, яка зіграла одну з головних героїнь у популярному серіалі «Секс і місто», успішно підробляє на імені. Поки серіал ще популярний, а сама Сара Джессіка Паркер затребувана, актриса встигла запустити власну лінію парфумів. Парфумерний бренд SJP вже випустив парфуми Covet і Lovely, але Сара Джессіка Паркер вирішила не зупинятися на досягнутому і презентувала світу новий аромат.

Ніжний фруктово-квітковий аромат було створено на честь кращого міста у світі за версією серіалу «Секс і місто», Нью-Йорка, і названий його імененм - SJP NYC (Sara Jessica Parker New York City). Новий парфум на думку фахівців покликаний повною мірою відобразити образ героїні Сари в культовому серіалі - Керрі Бредшоу. Правда, ноти полуниці названі дуже несподіваними, адже вона надає досить молодіжні та солодкі відтінки аромату.

- Просто дивно, наскільки добре вписалися полуниця в мої улюблені квіткові ноти і мускус, які я завжди використовую для своїх парфумів. Ніколи б в житті не подумала додати полуничний аромат, - захоплюється Сара Джессіка Паркер задумкою автора аромату - парфумера Орина Вланка.

Новий запах SJP NYC буде представлений широкій публіці в лютому 2010 року.

Автор: Елеонора Модна

За матеріалами: “Glamurchik.com

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus