УКРАИНА

«Суперблондинка» хоче показати українському суспільству «культурну істерику»

0

0

Суперблондинка збирається показати українському суспільству «культурну істерику».

Оля Полякова вирішила влаштувати шоу на сцені оперного театру. Це спало дівчині на думку після того, як вона закінчила Київську консерваторію, й викладачі повідомили їй, що її діапазон голосу становить 5 октав.

– Ця ідея з`явилася в мене відносно недавно, – каже Оля. – Знаєте, в жанрі, в якому я працюю, в поп-музиці, неможливо «давати голосу волю». Ви ж розумієте, що люди, які слухають якісну поп-музику, чекають, перш за все, цікавої мелодії та шоу: танці, декорації, костюми тощо. Але я ж власниця унікального голосу. В мене 5 октав! Тому я вирішила всім показати, на що я здатна. Впевнена, що в оперній програмі, яку ми готуємо, буде не лише сильна подача, але й справжнє європейське шоу, на яке люди розкуповуватимуть квитки протягом дня.

Полякова планує, що частина шоу буде готова вже до Нового року, але прем`єра відбудеться тільки навесні. Саме тоді в меломанів трапиться справжня «культурна істерика».

Автор: Аліса Александрова

Фото: Володимир Шевчук

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus