УКРАИНА

Вагітна Приходько спробувала перетанцювати Майкла Джексона

0

0

Зірка «Євробачення» вибрала для проекту «Танцюю для тебе» знаменитий хіт короля поп-музики - Billie Jean.

Минулого тижня в проекті телеканалу «1+1» «Танцюю для тебе» зірки вирішили відверто згадати свою юність, яка у більшості з них минала в бурхливі та від того не менш веселі та безтурботні 90-ті.

Скориставшись кваліфікованою консультацією музичного партнера проекту - радіостанції ХIT FM, яка є кращим експертом у хітах 90-х, наші учасники обрали для себе справді найбільш знакові композиції того періоду й влаштували неймовірну дискотеку. Не забули, звісно, і про самих справжнісіньких ікон диско.

- Ми вибрали пісню Майкла Джексона Billie Jean саме тому, що прикро, коли пам`ятники людям починають ставити лише після їхньої смерті. А ми з Кирилом вважаємо, що Джексон - це легенда, це ціла епоха в музиці, - прокоментувала Анастасія Приходько вибір танцювальної композиції.

Несподіваний вибір, однак, для вагітної Насті, яка, на жаль, не є еталоном пластичності та гнучкості. Утім, поп-короля Майкла Джексона перетанцювати нікому не під силу.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus