УКРАИНА

Мальовані свині від Даші Малахової та Оксани Байрак (ФОТО)

0

0

Симпатичні свинки, розписані зірками, допомогли зібрати солідну суму в допомогу київському пологовому будинку.

Маргарита Сичкар, відомий ресторатор і автор благодійного проекту Pig Parade, цього року виступила з несподіваною ініціативою. Цього року прикрашеним зірками шоу-бізнесу свинкам потрібно було зібрати гроші не для дітей-сиріт, як у попередні роки, а для одного з київських пологових будинків. Метою проекту Pig Parade став збір коштів для ремонту у звичайних післяпологових палатах пологового будинку №1, які за задумом Маргарити перетворяться на розкішні апартаменти для породіль.

– Мені здається, дуже важливо, що дитина бачить із перших днів свого життя. Головне – щасливі, усміхнені обличчя батьків і яскраві барви довкола, – вважає Маргарита Сичкар.

Присвятити вечір благодійності й підтримати проект прийшли чимало товстосумів, готових віддати за сувенір п`ять тисяч гривень як мінімум, – такою була стартова ціна кожного лота.

Даша Малахова запропонувала як подарунок до своєї свинки «смачну вечерю осіб на десять». Чи варто казати, що її лот був проданий дуже швидко.

Режисер Оксана Байрак і співачка Gallina з`явилися на захід у глухих сонцезахисних окулярах, неохоче фотографувалися і весь вечір прошепотілися за столиком і в кулуарах. За відгуками очевидців, світські левиці обговорювали новинки косметологічних процедур.

Пізніше, правда, з’ясувалося, що для Оксани Байрак темні окуляри були всього лише частиною іміджу.

Фелікс Михайлов, режисер і продюсер «нетрадиційної» комедії «Веселуни», приїхав підтримати Оксану Байрак, яка також приготувала фірмову свинку для Pig Parade.

Торгуватися і справді було за що – елегантне, чорне із золотом порося made by Байрак було прикрашене відбитками рук і автографами відомих артистів – Дмитра Харатьяна, Ольги Сумської, Gallin`и і самої Оксани Байрак.

Свинка від Світлани Лободи називалася, звісно ж, дуже оригінально: «Anti-crisis pig».

Ірена Кільчицька не лише представила власноручно розписану свинку, але й увесь вечір активно торгувалася за лоти інших учасників.

Олексій Дівєєв-Церковний жваво цікавився виставленими на аукціон свинками, з усіх боків розглядаючи лоти в каталозі. Проте торгувався без особливого ентузіазму й пішов задовго до закінчення вечора.

Свинка Євгена Рибчинського стала найромантичнішим лотом вечора – відомий продюсер і музикант сам купив своє поросятко в подарунок коханій дружині.

Як виявилося за підсумками торгів, благодійність хвилює наших зірок значно менше, ніж західних. Оскільки практично всі лоти були куплені бізнесменами й сильними світу цього, а представники українського шоу-бізнесу в більшості своїй «торгували» сяючими усмішками.

Загалом же за вечір благодійний проект «Pig Parade 2009» зібрав понад 1 млн. гривень, які допоможуть новим київським діткам і їхнім мамам щасливо зустріти свої перші дні разом!

Автор: Лефф Свеццький

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus