УКРАИНА

Чим займаються «татусеві дочки» у вільний час

0

0

Незважаючи на щільний графік зйомок, актриси встигають займатися улюбленими справами.

«Татусеві дочки» – дівчата різносторонні, в кожної з них є своє захоплення або хобі, якому актриси віддають кожну вільну хвилину. Так, Настя Сиваєва (у серіалі Даша) посилено займається англійською мовою, намагаючись досконало її вивчити.

– Я давно хотіла серйозно зайнятися англійською, але все не виходило. Зараз же я можу виділити на це час, – розповідає актриса.

Ліза Арзамасова (Галина Сергіївна) серйозно захопилася фотографією. Дівчина може годинами гуляти містом, знімаючи гарні краєвиди або людей. Красуня Мирослава Карпович (Маша) захоплена музикою, вона займається не лише з педагогом, але й самостійно.

– Мені дуже подобається фортепіано. Правда, встигаю займатися лише пізно ввечері. В мене є електронне піаніно, що дуже зручно. Я підключаю навушники й можу грати хоч до ранку, незважаючи на те, що всі навколо сплять. Настрій грати є завжди, тільки іноді бракує часу.

Даша Мельникова (Женя) намагається якнайбільше часу присвячувати навчанню: актриса займається у Вищому театральному училищі імені Щепкіна. Найменшенька «сестричка», Катя Старшова (Пуговка), у вихідні займається в Центрі естетики та краси «Катюша», а також у балеті на льоду «Алеко».

Автор: Анфіса Злотна

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus