УКРАИНА

Місячний гороскоп на п’ятницю: прислухайтесь до своєї інтуїції

0

0

Місячний гороскоп від астролога міжнародної категорії Олени Осипенко та її учня і чоловіка Юрія.

23 жовтня 2009, П`ятниця

5-й день місяця.

З 13:20 6-й день місяця.

З 9:38 Місяць у Козерозі

7-й день сонця.

Місяць без курсу 8:15 - 9:37

У першу половину дня завершується 5-ий місячний день, а з 13:20 почнеться 6-ий день Місяця.

Період самоти, прийняття і смиренності, пасивності та споглядання. Загострюються чутливість, інтуїція, можуть наснитися пророчі сни, і багато передчуттів згодом справдяться.

Займіться своїми звичними справами, але при цьому не нарікайте на життя, обставини або оточення. Будь-якому невдоволенню зараз не час. Приймайте все таким, як є, і не бажайте іншого.

День платонічної любові та вільних контактів, зв`язків та вільного польоту. Рекомендується у цей день займатися дихальними вправами, сприятливо звільнитися від паління.

Загострюється чутливість та сприйнятливість до запахів. Несприятливі зловживання алкоголем і переїдання.

Місяць у Козерозі - стихія Землі.

Збільшується самоконтроль, обережність, честолюбство, терпіння, консерватизм, відповідальність, організованість. З`являється холодність або скнарість у прояві емоцій, іноді бажання усамітнитися.

Рекомендується: планування і початок тривалої, завзятої роботи, дотримання трудової дисципліни.

У цей період можна зробити те, що давно відкладалося. Період сприятливий для спілкування з впливовими людьми старшого покоління, для будівництва, роботи з каменем, купівлі-продажу нерухомості, земельних ділянок.

Якщо болять коліна, рекомендується поставити на них компреси. Ефективне лікування виразок, гастритів й інших захворювань шлунка.

Не рекомендується: хірургічне втручання в області колін, сухожиль. Сімейне торжество в цей період може не вдатися - його учасники виявляться емоційно скутими.

Невідповідний час для працевлаштування на роботу, звертання до начальства, органів влади, для отримання грошових дотацій, кредитів, позичок. Уникайте сильного навантаження на коліна. Лікування, видалення та протезування зубів відкладіть на інший період.

З 8:15 до 9:37 період Місяця без курсу

Необхідно бути уважним та обережним, особливо за кермом, небажано починати нові справи і підписувати важливі документи.

За сонячною енергетикою - це день великих і серйозних справ. У цей день потрібно зростити Древо Життя (саджати дерева, не заподіювати шкоди живому, не руйнувати, не рвати квітів і листя).

Найкращий час для кохання, зачаття, творчих починань. Можна випити трохи вина. Добре почати будівництво. Не рекомендується робити великі покупки.

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus