УКРАИНА

Українські бджоли можуть вимерти

0

0

Вченим та бджолярам досі не вдалося встановити конкретні причини, через які у всьому світі гинуть бджоли. Але головна підозра падає на хімічні речовини, які використовують в сільському господарстві.

«Геть інсектициди» - вимагають французькі бджолярі на демонстраціях. Франція - другий найбільший у світі споживач сільськогосподарської хімії, на першому місці - Сполучені Штати.

Від середини дев’яностих років окремі господарства у Франції втратили майже всю популяцію бджіл – вони або вимерли, або безслідно зникли. Це результат того, кажуть госcподарі вуликів, що 1995-го на ринку з’явилися високоефективні засоби проти комах на полях.

Жан-Марк Бонматен з Центру молекулярної біофізики в Орлеані висловлюється не так однозначно щодо причини масової загибелі медоносних комах: «Звичайно ж, причини вимирання бджіл в різних регіонах світу не одні й ті самі. Однак головні риси - ідентичні. Там, де застосовуються пестициди, бджоли більш вразливі до хвороб. І чим більше хімії, тим гірше здоров’я бджіл».

У Парижі, який не є великим аграрним регіоном і, відповідно, не так страждає від сільгоспхімії, меду виробляється значно більше. Об’єднання французьких бджолярів намагається завоювати прихильність співгромадян до своїх ідей. Наприклад, пропонують екскурсії на пасіки для школярів. А це, сподіваються, виховує нове покоління в екологічному дусі.

По материалам: Likar.info

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus