УКРАИНА

ФК "Шахтар" побудує у Львові спортивну школу світового рівня

0

0

Департамент «Євро 2012» Львівської міської ради, відповідно до угоди про наміри, шукає для ФК «Шахтар» відповідну ділянку, яку ФК придбає або візьме в оренду під будівництво спортивну школу світового рівня. Інформація, поширена у ЗМІ, що Львівська міська рада зобов’язалася передати у власність ФК «Шахтар» ділянку для будівництва цієї школи, не відповідає дійсності, - повідомив директор департаменту «Євро 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, місто від такої співпраці отримує не лише важливий соціальний проект, але й інвестора.

"Ми розуміємо, що це нетипова ситуація, коли клуб з іншого міста будує спортивну школу в іншому кінці країни. Однак, якби ФК "Карпати" збудував потужну футбольну школу вже раніше, не думаю, що будь-який інший клуб розглядав би можливість свого входження до Львова. Натомість, на місці колишніх спортивних майданчиків біля стадіону "Україна" ми маємо базар. Якщо будь-хто з місцевих клубів вирішить зробити подібну інвестицію ми їм всіляко сприятимемо. Так, як зробили це стосовно стадіонів, передавши "Карпатам" стадіон "Україна" за символічну одну гривню в довготривалу оренду і ФК "Львову" стадіон "Сокіл" на аналогічних умовах. Кращих умов для функціонування і розвитку футбольних клубів придумати важко. Тепер справа за ними", - додав Олег Засадний.

По материалам:  «turnir.com.ua»

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus