УКРАИНА

Валевська з друзями здобула та засмажила трофейну печінку

0

0

Співачка Наталя Валевська провела вихідні на полюванні.

Артистка у компанії зі своїм з чоловіком та десятьма друзями ганяли звірів по лісу. Полювання відбувалося у приватних мисливських угіддях у Хмельницькій області.

"Я чудово провела час на лоні мальовничої природи, спробувала себе у ролі мисливця, стрілка і, треба сказати - мені сподобалося, хоч особисто і не здобула трофей - я надто сильно люблю тварин, щоб їх убивати" - каже Валевська.

Співачка у грубих черевиках та при повному екіпіруванні полювала вперше в житті. Причому ця розвага припала їй по душі.

Правда, перше полювання стало для неї серйозним випробовуванням. А пересуваючись лісом, компанія за день в цілому пройшла близько 20 кілометрів.

За існуючим правилом, під час полювання, кожен учасник займає певну позицію у лісі - це так званий номер. А потім, причаївшись на своєму номері, чекає, коли інші мисливці почнуть гнати звіра у його сторону", - розповідає Валевська.

За словами артистки, це чекання у спокійному, осінньому лісі було для неї найдивовижнішим моментом:

"Цей час, коли ти один на один із природою, ти у жодному разі не повинен ворушитися, лише дослухаєшся до кожного шереху у лісовій тиші та просто насолоджуєшся приголомшливою красою навколо і чудесним свіжим повітрям!"

Врешті з полювання компанія повернулася не лише з повними легенями кисню, а й із непоганими трофеями. Чоловікам вдалося підстрелити три кізки.

Та й вечеря в будинку друзів Валевської вдався на славу. За мисливським звичаєм спершу засмажили свіжу трофейну печінку.

 По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus