УКРАИНА

«Татусева дочка» Настя Сивава отримала «каталог бажань»

0

0

Днями Настя Сиваєва відсвяткувала день народження в колі колег по серіалу.

Молода актриса, яка зіграла в «Татусевих дочках» примхливу Дашу, бурхливо відгуляла своє 18-річчя прямо на знімальному майданчику.

– Усвідомлення того, що тобі 18 років, звісно, сильно діє, – зізнається Настя. – Але не можу сказати, що, прокинувшись наступного дня після свого повноліття, я зрозуміла, що в моєму житті щось кардинально змінилося. Якщо говорити про самостійність, яка в когось настає саме в цьому віці, то я відчула себе дорослою ще до того, як мені виповнилося 18. Можливо, я зрозумію, що стала ще дорослішою, згодом?

Поки що в Насті не було часу відсвяткувати повноліття з друзями, але колеги по серіалу вже влаштували для неї невелику вечірку. Молоду актрису задарували квітами й піднесли торт зі свіжими ягодами.

Головним же сюрпризом від знімальної групи «Татусевих дочок» став «каталог бажань», згідно з яким Настя сама може вибрати собі подарунок – наприклад, стрибок із парашутом або похід у spa-салон.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus