УКРАИНА

Демі Мур відчайдушно заперечує фотошоп (ФОТО)

0

0

Відома голлівудська акторка заперечує, що її фігура на знімку в журналі була вдосконалена за допомогою графічного редактора.

Демі Мур, 46-річна кінодіва, не змогла промовчати у скандалі довкола власної фотографії на обкладинці глянсового журналу W. Невдалий ракурс і драпірування на стегнах Демі викликали у читачів припущення, що фігуру акторки значно підкоректували у фоторедакторі.

Відомий фотограф Ентоні Сітрано навіть запропонував парі на $5 тис., стверджуючи, що струнка фігура Демі на знімку - лише результат корекції фотографії в «фотошопі». Утім, сперечатися з Ентоні й спростовувати версію невдалого «фотошопу» ніхто й не збирається - надто вже ненатуральними здаються стегна Демі на знімку.


Демі Мур одразу відреагувала на чутки, розмістивши у своєму особистому блозі начебто оригінал тієї самої горезвісної фотографії. Демі стверджує, що в усьому винне невдале освітлення, що дало дивну тінь на її фігурі й підкреслило її надто стрункі стегна.

- От вам оригінал знімку, люди! Мої стегна не ретушували, тож не дозволяйте їм обманювати себе! - написала Демі Мур у своєму особистому блозі. - І взагалі, я не відмовилася б, щоб отаке невдале освітлення було навколо мене завжди!

Цікаво, чому Демі Мур так завзято виправдовується?

Фото: twitpic.com

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus