УКРАИНА

Альону Вінницьку здивували секс-машини

0

0

Співачка з чоловіком вирушила на екскурсію до знаменитого Музею секс-машин у Празі.

Сергій Большой зробив своїй дружині сюрприз, подарувавши їй романтичну поїздку до Чехії. Олена з чоловіком оцінили місцеву кухню і, звісно ж, пиво, яке, до речі, вони пили у великій кількості протягом усього відпочинку.

Звісно ж, окрім гастрономічних розваг, артисти подбали і про культурну програму. Спершу вони відвідали музей Альфонса Мухи та Сальвадора Далі. Потім вирушили до унікального Празького музею секс-машин.


Музей секс-машин - перший і єдиний у світі - відкрився не дуже давно, але вже став неймовірно популярним і щорічно приймає понад 100 тисяч туристів. У залах музею на трьох поверхах представлено 200 експонатів еротичного характеру - «домашнє відео» 1910 - 1930 років, стародавні та сучасні корсети, еротичні ювелірні вироби, різні масажні пристосування, обладнання для садомазохістських ігор та багато інших цікавих речей.

– Просто дивовижно, що створювали люди кілька століть тому. Не думала, що в ті часи могли народитися такі винаходи, – розповідає Олена.

Про те, чим подружжя здивувало празьке Hard Rock Cafe, і більше про візит Альони Вінницької до Чехії читайте на E-motion.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus