УКРАИНА

У Києві відкрито тунель на перетині Дніпровської набережної та пр-ту Возз’єднання

0

0

Київській міський голова Леонід Черновецький відкрив тунель та здійснив робочий запуск транспортної розв’язки на перетині Дніпровської набережної та пр-ту Возз’єднання

27 листопада о 14.00 за участю мера Києва відбувся робочий запуск транспортної розв’язки на перетині Дніпровської набережної та пр-ту Возз’єднання. Відтепер вона працюватиме в повноцінному режимі та за постійною проектною схемою.

Будівництво тунелю було завершено у рекордні терміни – за чотири місяці (при нормативі один рік). Завдяки злагодженій роботі підрядних організацій, які вели роботи у три зміни, реконструкція проводилась практично без перекриття руху транспорту, лише з частковими обмеженнями, без яких неможливо обійтись технологічно. На завершальному етапі будівництва роботи велись у цілодобовому режимі, що дозволило відновити повний рух транспорту на даній ділянці вже наприкінці листопада 2009 року.

Реконструкція розв’язки, яку було розпочато у вересні 2008 року, передбачає будівництво тунелю у напрямку руху від Дніпровської до Русанівськоїнабережној під насипом проспекту Возз’єднання у районі мосту ім. Є. Патона та лівоповоротного заїзду на міст з Дніпровської набережної і з’їзду з мосту на Русанівську набережну, а також правоповоротні з’їзди з мосту на Дніпровську набережну і заїзд на міст з Русанівської набережної.

«Кияни щодня по кілька годин проводять у дорожніх «пробках» – це велика проблема для міста, – зазначив Леонід Черновецький. – Оновлена розв’язка дозволить зменшити затори на проспекті Возз’єднання, Русанівській і Дніпровській набережній. Тепер кияни витрачатимуть значно менше часу на проїзд з Березняків на Правобережжя та навпаки».

З метою вирішення проблем із заторами жоден транспортний потік на даній розв’язці не перетинається, а рух автотранспорту відбувається без світлофорів. Наразі пропускна спроможність розв’язки збільшилась у 1,5 рази.

Повністю даний об’єкт буде введено в експлуатацію у першому півріччі 2010 року.

За матеріалами: прес-служба КМДА

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus