УКРАИНА

Наталя Валевська загубила свій талісман

0

0

Співачка випадково розлучилася з подарунком Алли Пугачової.

Наталя Валевська днями загубила свій талісман – золотий кулон під назвою «Зірка Алли». Цю прикрасу Примадонна вручила Наталі як переможниці конкурсу «Алла шукає таланти».

Для Наталі цей кулон був більше, ніж прикрасою, адже співачка вважала його своїм талісманом. Вона ні на хвилину не розлучалася з чарівним символом успіху в шоу-бізнесі. Але на одній зі зйомок Валевська не помітила, як зірочка впала з шиї.

– Серйозно, я просто місця собі не знаходжу без моєї «Зірки Алли». Для мене це не просто золота прикраса, це знак того, що Алла Борисівна високо оцінила мою творчість. Те, що одного разу вона вибрала мене із сотень конкурсантів і подарувала мені цю Зірку, стало однією з найважливіших подій мого життя. У цій Зірці для мене прихована колосальна творча енергія, і з`явитися на сцені Різдвяних зустрічей без золотого талісмана Алли я не можу! – ділиться переживаннями Наталя Валевська.

Найстрашніше, що втрата сталася напередодні Різдвяних зустрічей Алли Пугачової, де Валевська виконає улюблену пісню Примадонни «Без тебя». Співачка слізно просить того, хто знайде «Зірку Алли», повернути їй прикрасу за винагороду.Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus