УКРАИНА

Борис Апрель подарує Брітні Спірс пісню

0

0

Сьогодні відома співачка відзначає свій день народження.

Брітні Спірс сьогодні виповнилося 28 років. Поки красуня відзначає день народження в колі рідних і друзів, в Україні для неї вигадали цікавий подарунок. Борис Апрель, відомий шанувальник співачки, не проти присвятити Брітні пісню власного написання. Адже саме ця американська поп-зірка надихнула «космічного хлопчика» на написання його головних хітів.

– Я давно цікавлюся творчістю Брітні Спірс. Улітку, на жаль, не зміг потрапити на її виступ у Росії, тому що в мене був концертний тур. Але я маю надію познайомитися зі співачкою особисто, тому чекаю, поки Брітні приїде до України, – розповів Апрель. – У День народження я б хотів побажати їй, щоб вона робила все від душі. В очах у Брітні читається сильна втома. Мені здається, що їй потрібно зробити перерву й відпочити. Головне для артиста – робити те, що відчуваєш серцем. Якби в мене була можливість щось подарувати їй сьогодні, я присвятив би Брітні пісню. Вона дуже талановита людина, і свого часу надихнула мене на написання хітів «Кто я?» та «Звездный воин». Тому я впевнений, що, як творча персона, вона б гідно оцінила подарунок у вигляді авторської композиції, приуроченої до такого святкового приводу.

Сподіваємося, що Борис Апрель коли-небудь здійснить свою мрію і поспілкується з Брітні, і, звісно ж, заспіває їй не один, а декілька своїх хітів. А поки що приєднуємося до привітань «Зоряного воїна».

Автор: Аліса Александрова

Фото: TALANT Group

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus