УКРАИНА

«Фабриканти» Санта та Чирва переспівали Варум та розважили своїх фанатів

0

0

Учасники проекту «Фабрика зірок – 3» провели чудовий вечір зі своїми фанатами.

Днями відбулася зустріч читачів Glamurchik`а з «фабрикантами» Сантою та Віталієм Чирвою. Відпочити й поспілкуватися артисти прийшли в один із найзатишніших київських караоке-суші-барів – Godzilla.

Незважаючи на те, що «фабриканти» вибули з проекту, вони однаково продовжують спілкуватися між собою. Вони дружать, влаштовують зустрічі, а також щонеділі о восьмій годині вечора їздять на прямий ефір шоу, щоб підтримати своїх друзів.

– Знаєте, на проекті мене показали зовсім іншою людиною, – поскаржилася Санта. – Усі мої родичі та друзі були цим дуже здивовані. Знаєте, я зовсім не така.

Мабуть, ми не знайдемо такої шанувальниці, яка не була б зацікавлена особистим життям Віталія.

– Зараз моє серце вільне! До проекту я близько року зустрічався з дівчиною, – поділився Віталій, – але так вийшло, що нам довелося розлучитися. І причиною тому була не «Фабрика Зірок».

Дві шанувальниці принесли «фабрикантам» невеличкі сувеніри. М`які сердечка дівчина пошила сама, щоб у Санти й Віталія назавжди залишилися приємні спогади про фан-зустріч.

Дві шанувальниці принесли «фабрикантам» невеличкі сувеніри. М`які сердечка дівчина пошила сама, щоб у Санти й Віталія назавжди залишилися приємні спогади про фан-зустріч.Потім Санта та Чирва порадували фанів своїм вокалом. Вони заспівали караоке пісню Леоніда Агутіна та Анжеліки Варум «Если ты когда-нибудь меня простишь». Вони мали настільки гармонійний вигляд у дуеті, що деякі шанувальники запропонували їм створити свою групу. На що ті відповіли, що обов`язково подумають.

Ну, а на завершення зустрічі «фабриканти» дали можливість кожному шанувальнику відчути себе зіркою. Разом із фанами Віталік і Санта заспівали відому пісню «Мы желаем счастья вам».Шанувальникам дуже сподобалася зустріч, й вони ще дуже довго не хотіли відпускати своїх улюбленців.

Автор: Кіра Кірсанова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus