УКРАИНА

Напівгола Валевська позувала в солярії та показала татуювання (ФОТО)

0

0

Співачка Наталя Валевська продемонструвала свої принади в одному зі столичних соляріїв.

Артистка вирішила засмагнути перед виступом на "Рождественских встречах" Алли Пугачової

А от голою на сторінках чоловічих глянцевих журналів 28-річна Наташа не збирається з`являтися."Якось один мій хороший знайомий з "Playboy" запропонував знятися оголеною, але я категорично відмовилася. Ніколи не приму таких пропозицій!", - запевнила співачка.

Окрім цього Валевська зауважила, що має ьіло від природи й жодних пластичних операцій не робила.

"На справді, немає жодних секретів. Просто щоранку я роблю зарядку. І груди в мене справжні! 2,5 розмір - все від природи", - пояснила вона.

"Хоча не скажу, що є противницею хірургічних втручань. Всьому свій час. Можливо, повернуся до цього питання, коли народжу дитину. Гадаю - це буде скоро", - додала дівчина.

До речі, в солярії Наталка з`явилася у білизні яскравого кольору.

"Її мені подарував чоловік, коли ми були закордоном. Я завжди хотіла комплект салатового кольору. Адже дуже приємно носити гарну річ, особливо коли глибоке декольте і іноді її (білизну) можна помітити. І взагалі я дуже вибаглива стосовно білизни, зазвичай замовляю ексклюзивне", - похвалилася Валевська.

До речі окрім білизни на тілі співачки можна було помітити й татуювання - на щиколотці правої ноги."Його я собі зробила ще у 18 років, намагалася обрати таке місце, щоб у старості не було соромно. Це даоська монада, що зображає концепцію інь-ян. Я захоплююся давньокитайською філософією, втім, філософією взагалі", - додала Наталка.

За матеріалами "Бліку"

По материалам: ТАБЛОID

 

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus